Náš příběh

RESTAURACE STŘELÁK

Restaurace Střelák v České Lípě je příjemná stylová restaurace s pohodovou a přátelskou atmosférou jako stvořenou pro posezení s přáteli, pracovní setkání i rodinné oslavy. 

Restaurace je založena na kvalitní gastronomii, která prezentuje českou kuchyni. Základem je pečlivý výběr čerstvých surovin a široké spektrum přípravy pokrmů, vzájemné propojení tradičních kuchařských postupů s novými gastronomickými trendy. Velmi ceněné jsou zde kupříkladu pokrmy připravené metodou sous-vide, která je zaměřena na zachování přirozené textury a chuti potravin. K dobrému jídlu nabízíme kromě nealko nápojů, několik druhů točených piv a pivních speciálů, a pro chvíle klidu a pohody širokou nabídku kvalitních rumů. Mimo stálé nabídky minutkové kuchyně naleznete také polední menu. V letních měsících nabízíme příjemné posezení na terase a pro hosty bezplatnou Wi-Fi zónu.

Restaurace Střelák nabízí klidné a nerušené prostředí s kvalitními službami a ochotným personálem. Potěší nás, pokud nás navštívíte a dopřejete si dobré jídlo. Jste srdečně zváni.